До уваги жителів громади!

Дата: 19.07.2021 09:35

Перейменовано окремі вулиці та провулки!!!

Відповідно до рішення Березнівської міської ради від 30.06.2021 № 353 перейменовано окремі вулиці та провулки:

1. Перейменувати:

1.1. Вулицю Терешкової у місті Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Борова.

1.2. Провулок Терешкової у місті Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на провулок Боровий.

1.3. Вулицю Московська у селі Білка Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Лугова.

1.4. Вулицю Ковпака у селі Бистричі Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Загір’я.

1.5. Вулицю Кузнєцова у селі Моквин Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Сонячна.

1.6. Вулицю Чапаєва у селі Моквин Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Паркова.

1.7. Вулицю Я. Галана у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Горна.

1.8. Вулицю Горького у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Широка.

1.9. Вулицю Ковпака у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Весела.

1.10. Вулицю Кузнєцова у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Весняна.

1.11. Вулицю Федорова у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на вулицю Липнева.

1.12. Провулок Кузнєцова у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на провулок Весняний.

Рішення про перейменування можна отримати у приміщенні Березнівської міської ради (секретаря міської ради, кабінет №8).