Конкурс на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу культури та соціальної політики Березнівської міської ради

Дата: 24.09.2021 15:04

Березнівська міська рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу культури та соціальної політики Березнівської міської ради.

Вимоги до претендентів на посаду:

- вища економічна освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на ім'я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими чинним законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, що підтверджує рівень володіння державною мовою;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Конкурс та відбір кандидатів на заміщення зазначеної вакантної посади буде проводитись конкурсною комісією Березнівської міської ради за адресою: м. Березне, вул. Київська, 6.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Телефон для довідок - 5-36-08

Розпорядження міського голови від 24.09.2021 № 456-к "Про оголошення та організацію проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в Березнівській міській раді"

Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в Березнівській міській раді