Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Перше пленарне засідання шостої сесії  VIII скликання від 01.02.2022 року

Дата: 01.02.2022 15:09
Кількість переглядів: 394

 

Перше пленарне засідання шостої сесії  VIII скликання від 01.02.2022 року

Про звіт Березнівського міського голови Рівненського району Рівненської області Руслана ПИЛИПЧУКА про свою роботу, діяльність виконавчих органів міської ради, здійснення державної регуляторної політики за 2021 рік.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади  на 2021 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Про звіт постійної комісії міської ради з питань прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.

Про звіт постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.

Про звіт постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.

Про звіт постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.

Про звіт постійної комісії міської ради з гуманітарних питань за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року.

Про звіт старости старостинського округу № 1 (с. Кам’янка) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Світлани ПАРФЕНЮК про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 2 (с. Зірне) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Мирослава ГОГОЛЯ про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 3 (с. Бистричі) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Романа ЗАХАРЧУКА про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 4 (с. Прислуч) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Миколи МАМЧУРА про свою роботу за 2021 рік

Про звіт старости старостинського округу № 5 (с. Моквин) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Раїси МУДРОЇ про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 6 (с. Поліське) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Лариси РОМАНОВОЇ про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 7 (с. Городище) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Юрія ПЛЕСКАЧА про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 8 (с. Вітковичі) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Володимира МИРОНЦЯ про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт старости старостинського округу № 9 (с. Балашівка) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Леоніда ПРОКОПЧУКА про свою роботу за 2021 рік.

Про звіт виконуючої обов’язки старости старостинського округу № 10 (с. Тишиця) Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області Надії КОВБАР про свою роботу за 2021 рік.

Про   затвердження   проєктів детальних   планів   території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про припинення діяльності тендерного комітету Березнівської міської ради.

Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 21 грудня 2021 року № 631. 

Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області для передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону.

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу  безоплатно їх у власність громадянам  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в користуванні, та передачу їх у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок  земельних часток (паїв) та передачу їх у власність громадянам  на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

 Про надання згоди на передачу земельних ділянок, власники яких померли, в оренду СФГ «ШАНС» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про внесення змін в рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про   надання  дозволу  на розроблення проєкту землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСББ “вулиця Грушевського, 1” для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про включення земельних ділянок несільськогосподарського призначення в перелік земель, що підлягають продажу.

Про   надання  дозволу  на розроблення проєктів землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок в оренду АТ «РІВНЕГАЗ» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду БОРОВЦЮ Олександру Петровичу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлен ня) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду ТОВ «ПРИСЛУЧ АГРО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди  на які виставляється на земельні торги окремими лотами, та надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в с. Городище на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування державному підприємству «Березнівське» лісове господарства» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

 Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ЛАЗАРЦЮ Юрію Семеновичу на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність САМОЙЛИКУ Віктору Сергійовичу на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про звернення Березнівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо розробки проєкту Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з метою фінансового забезпечення виконання Закону України «Про основи національного спротиву»

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь