Звернення Березнівського міського голови до жителів громади!

Дата: 24.02.2022 11:00

Дорогі земляки!

Звертаюся до жителів Березнівської міської територіальної громади із проханням зберігати спокій та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Паніка позбавляє можливості критично мислити та правильно діяти у нестандартній ситуації.

У країні запроваджено воєнний стан. Збройні Сили України, всі силові структури оперативно реагують на ситуації.

В громаді об'єкти критичної інфраструктури, медзаклади працюють у штатному режимі. Школи переведено на дистанційне навчання, робота дитячих садків призупинена.

Як укриття для населення, крім об'єктів цивільного захисту спеціального призначення, можуть бути використані підвали, цокольні поверхи та інше. Всі наявні укриття готові дя захисту громадян. Інформація про їх розміщення також поширена в мережі Інтернет та на офіційному вебсайті міської ради у розділі "Цивільний захист".

Всі служби працюють в оперативному режимі. Координація наших дій за вашої підтримки дозволяє Збройним силам захищати Україну.

Пам'ятайте, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо російського ворога!

Березнівський міський голова                                           Руслан ПИЛИПЧУК

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності Хустської міської  територіальної громади! – Хустська міська рада