ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ ЗА 2021 РІК

Дата: 12.03.2022 14:15

12 березня 2022 року відповідно до вимог частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України фінансовим управлінням Березнівської міської ради здійснено публічне представлення інформації про виконання міського бюджету Березнівської міської територіальної громади та виконання бюджетних програм за 2021 рік.

На сайті Березнівської міської ради у розділі «БЮДЖЕТ» - «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА 2021 РІК» - «ПУБЛІЧНЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ТА БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ ЗА 2021 РІК» розміщено дані щодо виконання міського бюджету за 2021 рік за доходами та видатками, а також інформація про виконання бюджетних програм за 2021 рік окремо по головних розпорядниках бюджетних коштів.