Дорогі земляки!

Дата: 31.03.2022 15:15

У п'ятницю, 01 квітня, у місті Березне відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблого захисника України Богдана Семенчука.

Прощання розпочнеться об 11 год. у батьківському будинку за адресою: вул. Козацька, 28-Б, м.Березне. Процесія рухатиметься по вулицях Корецька, М.Буховича, Київська до Храму Пресвятої Богородиці, де відбудеться заупокійна служба за загиблим захисником.

Опісля заупокійної служби на площі Незалежності міста проходитиме прощання із загиблим Героєм, після чого процесія рухатиметься вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.

Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі "Лукавець".

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє молоде життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.