Дорогі земляки!

Дата: 03.04.2022 16:13

У понеділок, 04 квітня, у місті Березне відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблого захисника України Віталія Гаврилюка.

Прощання розпочнеться об 11 год. у будинку за адресою: вул.Ціолковського, 26, кв. 5, м.Березне. Процесія рухатиметься по вулицях Ціолковського, Андріївська до Свято-Троїцького храму, де відбудеться заупокійна служба за загиблим захисником.

Опісля заупокійної служби процесія рухатиметься вулицями Андріївська, Корецька. Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі "Лукавець".

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.

Разом із рідним та близькими в скорботі схиляємо голови. Нехай Віталію земля буде пухом, а пам'ять про Героя вічно зберігатиметься у наших серцях.