Слава Героям! Співчуття з приводу загибелі українського захисника Ореста Дубровки

Дата: 27.04.2022 10:13

Війна, з якою московська орда прийшла в Україну, продовжує забирати життя військових та цивільного населення.

Сьогодні надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, нашого земляка Дубровки Ореста Володимировича, 2002 р.н., з села Хотин.

Березнівська міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Руслан Пилипчук та працівники міськради висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі молодого Героя – Ореста Дубровки.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого хлопця знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Про дату та час проведення церемонії військового поховального ритуалу загиблого захисника України буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!