КНП "Березнівська центральна міська лікарня" отримало з Італії гуманітарну допомогу

Дата: 19.05.2022 10:11

Від Спільноти Святого Егідія в Україні в особі її голови Юрія Ліфансе та за сприяння березнівчанина Олега Оніщука комунальне некомерційне підприємство "Березнівська центральна міська лікарня" отримало з Італії гуманітарну допомогу у вигляді медикаментозних засобів, перев'язувальних матеріалів, витратних засобів та тестів на COVID-19.

Міський голова Руслан Пилипчук щиро подякував благодійникам за підтримку лікарні у складний для України час.

Довідка: Спільнота Святого Егідія - християнська організація, яка офіційно визнана католицькою церквою як «церковно-громадська світська асоціація». Має понад 50 000 членів у більш ніж 70 країнах світу. Основними напрямками діяльності є поширення Євангелія, допомога нужденним (бідним, бездомним, людям похилого віку, мігрантам тощо), діалог між церквами і релігіями.