Вшанування пам'яті Героїв

Дата: 23.05.2022 11:36

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків - борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Вшановуючи пам'ять про героїчні подвиги лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, гайдамаків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА, Героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни Березнівський міський голова Руслан Пилипчук поклав квіти до пам'ятника Героям Небесної сотні та загиблих захисників України у місті Березне.