Консультаційна підтримка Держпраці суб'єктам господарювання під час дії воєнного стану

Дата: 30.05.2022 16:34

З початку війни в окремих регіонах України Держпрацею було започатковано проєкт надання консультаційної підтримки суб'єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де внаслідок збройної агресії російської федерації ведуться активні бойові дії, та переїхати до більш безпечних місць.

Працівниками  Держпраці в межах  компетенції надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, тощо.

Форма звернення для отримання консультативної підтримки, а також відповіді на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час, знаходяться на порталі: pratsia.in.ua