НА ТЕРИТОРІЙ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТАННЯ САЛЮТІВ, ФЕЄРВЕРКІВ ТА ІНШИХ ПІРОТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ

Дата: 10.06.2022 09:56

Враховуючи неспровоковану збройну агресію Російської Федерації про України, щоденні ракетні обстріли території нашої держави та звернення жителів громади, рішенням виконавчого комітету Березнівської міської ради від 10 червня 2022 року № 132 заборонено фізичним особам та юридичним особам використання салютів (за винятком проведення салюту трьома залпами холостими патронами під час військового поховального ритуалу), феєрверків, інших піротехнічних засобів на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на період дії воєнного стану на території України.

Також вказаним вище рішенням рекомендовано відділенню поліції № 4 Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області здійснювати належний контроль за дотриманням заборони, встановленої пунктом 1 цього рішення, у порядку та у спосіб, визначений чинним законодавством України.

630_360_1563551306-375