Про визначення остаточних результатів вибору підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради

Дата: 15.06.2022 08:18

На виконання Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2019 № 41, наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2021 № 1048 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (5 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 23.05.2022 № 467), з метою забезпечення підручниками учнів 5 класу Нової української школи, визначено остаточні результатів вибору підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради, сформовано узагальнену форму вибору.

Для реалізації нового стандарту базової середньої освіти, педагогічними колективами закладів загальної середньої освіти громади замовлено підручники з семи освітніх галузей (мовно-літературної, математичної, природничої, громадянської та історичної, мистецької,здоров’язбережувальної, інформатичної) у загальній кількості 12919 штук.

Переконані, що Міністерство освіти і науки України та всі причетні структури докладуть максимум зусиль для вчасного забезпечення підручниками за програмою Нової української школи здобувачів освіти до початку 2022/2023 навчального року.