A A A K K K
для людей із порушенням зору
Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Регулювання земельних відносин в Березнівській міській територіальній громаді

Дата: 16.06.2022 09:44
Кількість переглядів: 226

 


 

 Протягом 2022 року Березнівською міською радою прийнято 19 рішень в сфері регулювання земельних відносин.

Зокрема, передано у власність 23 земельні ділянки за проектами їх відведення, 14 ділянок, які перебували в користуванні з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва та для ведення особистого селянського господарства.

Затверджено документацію на 49 ділянок, загальною площею 42 гектари власникам земельних часток (паїв).

Передано в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 16,95 га, власники яких померли та спадкові права на які не оформлені.

Акціонерному Товариству «РІВНЕГАЗ» надано дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення 10 земельних ділянок в оренду строком на 7 (сім) років для обслуговування існуючих об’єктів нерухомого майна, що перебувають в них у власності.

Березнівська міська рада зосереджує увагу на тому, що змінами до Земельного кодексу України в період воєнних дій безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється.

 

Верховна Рада прийняла за основу законопроект щодо особливостей регулювання  земельних відносин в умовах воєнного стану / Законодательство /  Судебно-юридическая газета


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора