Актуальні послуги ЦНАП під час дії воєнного стану

Дата: 17.06.2022 09:20

У Центрі надання адміністративних послуг Березнівської міської ради можливо отримати понад 170 адміністративних послуг. Найбільш затребуваними мешканцями громади на сьогоднішній день є послуги у соціальній сфері, щодо реєстрації місця проживання/перебування громадян, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, а також не менш популярні послуги у сфері Державного земельного кадастру, у сфері будівництва та інші.

Під час дії воєнного стану в цілях безпеки надання ряду послуг призупинено.

Зокрема, на даний час призупинено надання деяких адміністративних послуг у сфері реєстрації місця проживання громадян, що пов’язано із відсутністю можливості забезпечити обмін інформацією між реєстрами територіальних громад, відомчою інформаційною системою, Єдиним державним демографічним реєстром, Єдиною інформаційною системою Міністерства внутрішніх справ України та іншими інформаційно комунікаційними системами, а саме:

1. Реєстрація місця проживання.

2. Реєстрація місця перебування.

3. Реєстрація місця проживання дитини до 14 років.

4. Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання.

5. Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання дитини до 14 років.

6. Видача витягу з реєстру територіальної громади.

На сьогодні державні реєстратори ЦНАП пройшли процедуру відновлення доступу до Державних реєстрів та з 01 червня 2022 року відновили прийом документів щодо надання адміністративних послуг у сфері реєстрації нерухомого майна та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, а саме:

1. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

2. Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно.

3. Державна реєстрація обтяжень нерухомого майна.

4. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

5. Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування).

6. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.

7. Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

З 01 грудня 2021 року для власників паспортів-книжечок та ID-карток підтвердженням місця проживання громадян є наявність витягу з реєстру територіальної громади. Віднедавна Міністерство цифрової трансформації презентувало, як альтернативу щодо отримання витягу з реєстру територіальної громади у ЦНАП, отримання даної послуги на порталі Дія.

Для цього потрібно:

1. Авторизуватись на порталі Дія

2. Обрати послугу Витяг про місце проживання

3. Натиснути Отримати витяг

Електронний документ можна завантажити на порталі та зберегти на смартфоні чи зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою.

Починаючи з березня 2022 року у ЦНАП та у старостинських округах Березнівської міської ради почали надавати послуги щодо встановлення статусу внутрішньо переміщених осіб та оформлення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб. З 20 квітня 2022 року дану послугу можна отримати через застосунок Дія. Станом на 01.06.2022 працівниками ЦНАПу видано 2584 довідки внутрішньо переміщеним особами.

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ - Зачепилівська громада