Визначено прогнозовану потребу у документах про освіту для випускників 2022/2023 навчального року закладів загальної середньої освіти міської ради

Дата: 20.06.2022 08:54

У відповідності до Порядку замовлення документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003  № 811 (із змінами від 13.08.2007 № 737), щорічно для здобувачів освіти, що завершують здобуття базової середньої та повної загальної середньої освіти, заклади загальної середньої освіти та органи управління освітою громад здійснюють замовлення документів про освіту. Забезпечення випускників  документами про освіту є пріоритетним завданням для Міністерства освіти і науки України, тому з метою вчасного виготовлення та надходження документів про освіту для випускників 2022/2023 навчального року, в умовах воєнного стану, актуальним стає формування прогнозованої потреби у вище зазначених документах. Відділом освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради сформовано відповідну прогнозовану потребу на 2022/2023 навчальний рік. Виглядає вона наступним чином:

- 837 свідоцтв про базову середню освіту (з них – 64 з відзнакою, 5 спеціального зразка для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку);

- 636 свідоцтв про повну загальну середню освіту (з них – 8 свідоцтв особливого зразка для осіб, що нагороджуються срібною медаллю за досягнення у навчанні та 39 для осіб, що нагороджуються золотою медаллю за високі досягнення у навчанні).

Найближчими днями очікуємо надходження документів про освіту для випускників 9-х, 11-х класів 2021/2022 навчального року.