Для аварійно-рятувальних робіт Березнівською міською радою  закуплено шифер та цемент

Дата: 30.06.2022 09:09

Відповідно до Порядку створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Березнівської міської ради, затвердженого рішенням Березнівської міської ради 23.02.2021 № 102,  розпорядженням міського голови 09.06.2021 № 73 «Про місцевий матеріальний резерв для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Березнівської міської ради», затверджено номенклатуру та графік накопичення місцевого матеріального резерву.

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням Березнівської міської ради 21.12.2021 № 634 та зважаючи на складні обставини, що склалася у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України та високу ймовірність виникнення раптової потреби у виконанні великого обсягу аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт пов’язаних із відновленням будівель комунальної власності міською радою закуплено:

• Цемент -  3 тонни;
  • Шифер – 500 шт.