Обстеження умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 01.07.2022 10:19

28 червня 2022 року працівникам служби у справах дітей Березнівської міської ради спільно з фахівцями із соціальної роботи Березнівського міського центру соціальних служб  здійснено виїзд в населені пункти Березнівської міської територіальної громади, зокрема, села Городище, Лінчин, Михалин, з метою обстеження житлово-побутових  умов проживання дітей  в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У ході обстеження проведені профілактичні бесіди щодо належного виконання батьками своїх обов’язків, планування бюджету та ведення домашнього господарства, дотримання прав дітей в сім’ях опікунів та піклувальників, також надано консультативну допомогу стосовно створення відповідних санітарних умов проживання, оформлення документів для отримання різних видів держаної соціальної допомоги та пільг.

Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей.