Дата: 01.07.2022 12:42

30 червня на головному стадіоні спортивного комплексу «Колос» відбувся благодійний відкритий турнір з футболу серед юнаків 2011 року народження і молодші. Всього прийняло участь чотири команди: збірні КЗ КДЮСШ Березнівської міської ради 2012 та 2011 років народження, команда філії КДЮСШ с. Городище  та юнацька команда ФК «Мирне».

Після завзятої і по справжньому дружньої гри місця розділилися наступним чином. IV місце посіла команда самих юних – юнаки 2012 року народження. ІІІ місце виборола команда ФК «Мирне». На ІІ місці опинилася команда філії КДЮСШ с. Городище, а перше місце – юнаки 2012 року народження КЗ КДЮСШ.

Кожна команда отримала дипломи за участь у турнірі, а переможець – пам’ятний кубок. Також було вручено почесні грамоти у номінаціях: «Кращий захисник турніру» - Мелянчук Богдан, «Кращий нападник турніру» - Мельничук Зоряна,  «Кращий воротар турніру» - Дробот Дмитро.  А також було визначено переможця у номінації «Кращий гравець турніру». Ним одноголосно було визначено Миронця Дениса.

Оскільки турнір був благодійним, усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ.