КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ

Дата: 12.07.2022 09:52

КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ

Рівненський обласний благодійний фонд «Наше Майбутнє» оголошує конкурс щодо підтримки ініціатив спільнот «Надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот» в рамках проєкту «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» за фінансової підтримки Christian Aid та МБФ “Альянс громадського здоров’я” та запрошує Вас подати проектну пропозицію.

Мета конкурсу: ефективне згуртування та залучення представників спільнот для вирішення нагальних гуманітарних потреб; Підтримка життєво важливих ініціатив команд представників спільнот, що вирішують їх невідкладні гуманітарні потреби на місцевому рівні шляхом надання міні-грантів.

Географія проєкту: м. Рівне та Рівненська область, м. Луцьк та Волинська область.

Учасники конкурсу: Ініціативні групи можуть бути як офіційно зареєстрованими громадськими об’єднаннями (ОГС), так і незареєстровані команди та громадські ініціативи, які утворилися на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості внутрішньо переміщених осіб.

Ініціативні групи можуть включати:

• представників уразливих до ВІЛ груп (ЛВНІ, ЛЖВ, СП, ЧСЧ, ЛГБТ);

• жінок з дітьми;

• багатодітні сім’ї;

• вимушено переміщених осіб (ВПО);

• людей з обмеженими можливостями (інвалідів);

• людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Тематичні напрямки проєктів: Цільова фінансова допомога надаватиметься ініціативним групам спільнот для вирішення їх нагальних проблем шляхом проведення відкритого конкурсу, який проводить Рівненський обласний благодійний фонд «Наше Майбутнє».

Участь у конкурсі: Для того, щоб отримати кошти на вирішення своєї проблеми, ініціативна група спільнот повинна подати заявку (заповнивши спеціальну форму, яка знаходиться за посиланням Форма-заявки-від-ініціативної-групи-спільнот) на відкритий конкурс відповідно до умов. В цій заявці необхідно зазначити та описати:

• суть проблеми, на вирішення якої ініціативна група потребує фінансової допомоги,

• конкретні дії, як ця проблема буде вирішена,

• детальний бюджет,

• який результат для спільноти принесе вирішення проблеми,

• відповідальних осіб тощо.

Можливі форми діяльності: Надання міні-грантів спільнотам у розмірі не більше 120 000 грн. на нагальні гуманітарні потреби, що виникають під час війни. Такі, як наприклад, організація доступу до ресурсів першої необхідності (води та харчування – наприклад, буріння свердловини, риття колодязів, ремонт магазину, гуртожитку, мосту тощо), ліків, медичної допомоги; відновлення задовільних умов для проживання (окрім капітальних ремонтів помешкань) та інші за обставинами. Вигода від міні-гранту повинна бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.

Вимоги до проєктних пропозицій:

• Відповідність заявленим цілям і темам конкурсу (покриття широкого кола нагальних гуманітарних потреб спільнот);

• Ґрунтовність підходу до вирішення проблеми, окресленої в заявці;

• Здатність досягти очікуваних результатів;

• Здатність безпосередньо взаємодіяти та надавати послуги громадянам, залучати широке коло партнерів державних та недержавних стейхолдерів.

Критерії відбору переможців конкурсу:

• Актуальність проблеми. Проблема для вирішення є нагальною та актуальною для представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;

• Термін вирішення проблеми. Проблема, яка описана в заявці, повинна бути вирішена протягом 1-1,5 місяців;

• Соціальний вплив. Вигода від вирішення проблеми, запропонованої в заявці, має бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;

• Перспектива вирішення проблеми. Заявка має містити чіткий план вирішення проблеми з конкретними термінами та відповідальними особами, реалістичний бюджет;

• Мотивація ініціативної групи спільноти. Команда має бути зацікавлена в вирішенні проблеми і здатною реалізувати запропоновану ідею в життя в короткий термін.

Дати подання заявок: для участі в конкурсі заявки будуть прийматися до 21:00, 17.07.2022р.

Максимальний розмір гранту – 120 000 грн.

Середній розмір гранту – 36 000 – 100 000 грн.

Орієнтовні терміни фази проєкту:

До 17.07.2022 – Кінцевий термін для подачі заявок;

До 21.07.2022 – Розгляд заявок і оголошення результатів;

До 21.08.2022 – Крайній термін для завершення діяльності ініціативних груп щодо вирішення проблеми згідно заявок;

До 28.08.2022 – Звітність ініціативних груп спільнот;

Зверніть увагу!

• Проєктні пропозиції (заповнена аплікаційна форма і форма бюджету) слід надсилати на електронну адресу організації - rivneaids@gmail.com. Проєктні пропозиції, надіслані в інший спосіб, не розглядатимуться.

• Остаточне рішення щодо проєктної пропозиції перегляду не підлягає.

• Можливі індивідуальні консультації потенційних аплікантів стосовно питань участі в конкурсі за електронною адресою rivneaids@gmail.com з зазначенням теми листа: “Питання щодо конкурсу” до 17:00, 15.07.2022р.

• У разі необхідності уточнення деталей проєктної заявки представники РОБФ «Наше Майбутнє» можуть звертатися до аплікантів на будь-якому етапі розгляду заявки за адресою електронної пошти та за телефоном, з якої надійшов проєкт або вказаної в аплікаційній формі як контактна.

• Проєктні пропозиції, що надійдуть після зазначеного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.

• Цільова благодійна допомога не надається комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям.

• Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються.

• Про результати конкурсу буде повідомлено електронною поштою.

• Остаточне рішення щодо проєктної пропозиції перегляду не підлягає.

• Причини відмови у підтримці проєктної пропозиції не повідомляються.

Контактні особи:

Рубежанський Микола, керівник компонентів, rivneaids@gmail.com, моб. 093-166-57-60;

Плещинський Станіслав, директор РОБФ «Наше Майбутнє», rivneaids@gmail.com, моб. 098-278-97-81;