ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області інформує

Дата: 14.07.2022 08:10

До уваги переселенців, що живуть у громадах Сарненського, Вараського районів та Костопільській і Березнівській громаді Рівненського району.

Благодійний фонд «Право на захист» планує надати натуральну допомогу у вигляді продуктових наборів, постільних комплектів та посуду для 1205 сімей внутрішньо переміщених осіб, що залишилися проживати в нашій області.

Отримати допомогу можуть ВПО таких категорій:

- матері з дітьми до 6 років;

- матері, що мають двох і більше дітей до 18 років;

- люди з інвалідністю 1 та 2 групи, які не здатні самостійно пересуватися або потребують додаткового догляду;

- одинокі пенсіонери.

Для отримання допомоги потрібно зареєструватися у формі Індивідуальна допомога для ВПО від БФ «Право на захист» за посиланням: https://bit.ly/3yuysZW

Реєстрація буде відкрита до 22 липня 2022 року. Допомогу видаватимуть у центрах громади в період з 11 по 19 серпня 2022 року.