Інструктаж членів добровільних формувань цивільного захисту

Дата: 14.07.2022 09:05

У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації та високою ймовірністю виникнення раптової потреби у виконанні великого обсягу аварійно-рятувальних  та інших невідкладних робіт пов’язаних із розбором завалів, руйнувань конструкцій, гасінням лісових та торф’яних пожеж  на території Березнівської міської територіальної громади рішенням виконавчого комітету Березнівської міської ради від 30 червня 2022 року № 157 утворено добровільні формування цивільного захисту.

Представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області 12 липня 2022 року в приміщенні Березнівської міської ради проведено інструктаж членів добровільних формувань цивільного захисту щодо дотримання заходів  безпеки,  правил  поведінки  в  зоні надзвичайної  ситуації,  а  також  способів  захисту  від  надзвичайних  ситуацій, порядку  надання  домедичної  допомоги  та  правил  користування  засобами захисту.