НЕБЕЗПЕЧНА ЗНАХІДКА

Дата: 18.07.2022 16:05

16.07.2022  жителем міста Березне орієнтовно о 20 годині під час переходу річки Случ, поблизу вулиці Зелена села Моквин Березнівської міської територіальної громади, необережно спіткнувшись об невідомий металевий предмет, побачив предмет схожий на мінометну міну, після чого відразу звернувся до 3 державного пожежно-рятувального посту 7 державного пожежно - рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Після ідентифікації вибухонебезпечного предмета, його місце знаходження було негайно взято під охорону працівниками відділення поліції №4 Рівненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

18.07.2022 на місце небезпечної знахідки прибули фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області. Вони ідентифікували боєприпас як мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни. Рятувальниками були проведені роботи за допомогою металошукачів по додатковому обстеженню прилеглої території. Однак інших вибухонебезпечних предметів не виявили.

Мінометну міну транспортували на військовий полігон,  де й знищили.