Проєкт містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території м. Березне Рівненської області»

Дата: 21.07.2022 10:40

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Березнівська міська рада повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території м. Березне Рівненської області».

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі до Відділу з питань цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства, інфраструктури та містобудування у строк, що не перевищує 15 днів з дня оприлюднення цієї заяви за адресою: м. Березне, вул. Київська, 6. Електронна адреса – jkg_bermrada@ukr.net.

Посадова особа, відповідальна  за збір пропозицій – Ткачук Ірина Андріївна. Пропозиції, надані після встановленого строку, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.