Сьогодні Руслан ПИЛИПЧУК та Сергій АНТОНЮК вручили державну нагороду родині загиблого героя

Дата: 26.07.2022 11:10

Відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2022 року №240/2022 нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня СВИРИДЮКА Тараса Миколайовича (посмертно) — старшого солдата - жителя села Лінчин Березнівської міської територіальної громади, 1996 року народження, який загинув 20.03.2022 року  у с. Снігурівка Баштанського району Миколаївської області, захищаючи нашу Батьківщину від російських загарбників.

Сьогодні Березнівський міський голова Руслан ПИЛИПЧУК та начальник першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної  підтримки Сергій АНТОНЮК вручили державну нагороду родині загиблого героя.