Жителі старостинського округу № 7 (села Городище та Орлівка)  підтримують захисників, які обороняють Україну від російських окупантів

Дата: 27.07.2022 08:56

Люди об’єдналися задля спільної перемоги над ворогом з перших днів повномасштабної війни. Для потреб Збройних Сил України зібрали й передали не одну тонну допомоги. Проте, українські військові на фронті потребують і транспортних засобів. Тому жителі старостинського округу округу № 7 (села Городище та Орлівка)   організували акцію зі збору коштів для закупівлі автомобіля на потреби ЗСУ. За зібрані кошти небайдужих мешканців сіл для потреб військових закуплено автівку Mercedes Sprinter. Автомобіль на даний момент перебуває на станції технічного обслуговування де перевірять його технічний стан та пофарбують.

Найближчим часом автомобіль буде доставлений для потреб бійців ЗСУ.