Дата: 29.07.2022 10:02

Сьогодні Березнівським міським головою Русланом Пилипчуком вручено 10 комплектів спеціального обмундирування працівникам комунальної установи «Місцева пожежна команда села Балашівка – пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони» Березнівської міської ради, яка обслуговує територію Балашівського та Вітковицького старостинських округів міської ради.

Дане спорядження надано жителями Березнівської міської територіальної громади - волонтерами Ніною Боровець та Романом Боровцем, які привезли цю допомогу з Німеччини. Це ще раз доводить, що тільки спільними зусиллями, працюючи разом - ми можемо покращити життя у нашій громаді та наблизити перемогу.