На Березнівщину прибуває військовий кортеж скорботи

Дата: 02.08.2022 09:40

У бою з окупантами загинув волинянин Олег Орлов

Сьогодні, 2 серпня, вся Березнівщина зі сльозами зустрічає нашого захисника Сергія Шельчука з села Тишиця, який загинув у боях за Україну на Донеччині.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному орієнтовно о 10.40 год. Проїзд через місто буде по вулицях Андріївська та М.Буховича.

Прохання до жителів сіл Антонівка, Кам'янка, міста Березне, сіл Городище, Орлівка, Тишиця гідно зустріти загиблого Героя.

Церемонія військового поховання захисника України відбудеться сьогодні 2 серпня.

Прощання з покійним розпочнеться о 15.00 год. у будинку за адресою: вулиця Підлісся, 2, с.Тишиця.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Георгіївській церкві села Тишиця. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.