Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

Дата: 10.08.2022 09:40

09 серпня 2022 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту першого  пленарного засідання десятої сесії Березнівської міської ради, на якому депутатами розглядались 22 проєкта рішень.

В ході роботи засідання зокрема розглянуті питання про стан справ у комунальних некомерційних підприємствах "Березнівська центральна міська лікарня", "Березнівський центр первинної медичної допомоги", "Березнівська стоматологічна поліклініка" Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, про стан справ у сфері культури, про стан справ у галузі житлово - комунального господарства та інфраструктури Березнівської міської територіальної громади, про внесення змін до рішення міської ради від 07 грудня 2021 року № 593 «Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Березнівської міської ради на 2022 рік».

Розглянуто ряд земельних питань.