Березнівщина у скорботі зустрічає загиблого захисника

Дата: 12.08.2022 09:45

Сьогодні, 12 серпня, зі сльозами на очах Березнівщина зустрічає нашого захисника Віталія Фурсяка з села Городище, 1989 року народження, який загинув у боях за Україну на Донеччині.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному орієнтовно об 11.00 год. Проїзд через місто буде по вулицях Андріївська та М.Буховича. Проїзд через село Городище - по вулицях Незалежності, Вербова, Квітнева.

Прохання до жителів сіл Антонівка, Кам'янка, міста Березне, села Городище вийти на вулиці та гідно зустріти загиблого захисника.

Церемонія військового поховання відбудеться 12 серпня.

Прощання з покійним розпочнеться о 14.00 год. у будинку за адресою: вулиця Квітнева, 49, с.Городище.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Трьох-Святительській церкві села Городище. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі в урочищі Вороновка.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.