16 серпня відбулось перше пленарне засідання десятої сесії міської ради

Дата: 17.08.2022 12:54

На засіданні розглянуто 23 питання,  зокрема «Про стан справ у комунальному некомерційному підприємстві "Березнівська центральна міська лікарня», «Про стан справ у комунальному некомерційному підприємстві "Березнівський центр первинної медичної допомоги», «Про стан справ у комунальному некомерційному підприємстві "Березнівська стоматологічна поліклініка», «Про стан справ у сфері культури Березнівської міської територіальної громади», «Про стан справ у галузі житлово - комунального господарства та інфраструктури» Березнівської міської територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Також розглянуто питання «Про зміну найменування, внесення змін до видів економічної діяльності, збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Березнекомунсервіс» та затвердження  Статуту підприємства у новій редакції», «Про внесення змін до рішення міської ради від 07 грудня 2021 року № 593 «Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Березнівської міської ради на 2022 рік» і ряд земельних питань.