Ознайомилися з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб

Дата: 25.08.2022 11:58

Березнівський міський голова Руслан Пилипчук спільно з керівництвом ВСП "Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП" ознайомилися з умовами побуту внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у гуртожитках закладу.

Зокрема, оглянули умови проживання в гуртожитку №3 та поспілкувалися з гостями нашої громади, які змушені були евакуюватися до нас внаслідок інтенсивних бойових дій на сході та півдні України.

Міський голова інформував мешканців гуртожитку про заходи, які вживаються міською радою задля підвищення комфорту проживання. Натомість переселенці подякували керівництву міської ради та коледжу, жителям громади за людське відношення, гостинний прийом та приділену увагу.

Загалом у Березнівській міській територіальній громаді станом на 24.08.2022 тимчасово проживають 1310 внутрішньо переміщених осіб, з яких 497 дітей. Найбільше переселених осіб громада приймала у травні  – майже 2600.