ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.08.2022 11:14

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 11 питань, зокрема:

1. Про готовність закладів освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області до роботи в умовах воєнного стану.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 рік.

4. Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

5. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами комунальному підприємству «Управляюча компанія «КОМФОРТ» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на території сільських населених пунктів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

6. Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (захоронення твердих побутових відходів) комунальному підприємству «Управляюча компанія «КОМФОРТ» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на території міста Березне Рівненського району Рівненської області.

7. Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами комунальному підприємству «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на території міста Березне Рівненського району Рівненської області.

8. Про роботу закладів дошкільної освіти, дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області в умовах воєнного стану.

9. Про надання дозволу на проведення дитячого християнського денного табору у селі Кам’янка Березнівської міської ради.

10. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва.

11. Про присвоєння поштових адрес.

Усього з початку 2022 року відбулося 30 засідань виконавчого комітету Березнівської міської ради, на яких розглянуто 229 питань.