У Березному харківська письменниця презентувала воєнний роман «Оскар»

Дата: 12.09.2022 10:47

У Березнівській  центральній бібліотеці відбулася презентація воєнного роману відомої харківської письменниці і волонтерки Людмили Охріменко «Оскар». У 2021 році роман «Оскар» визнано найкращим твором на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Письменниця зазначила, що в основі твору – реальна історія українського розвідника, який потрапляє в полон на початку 2015 року та пережив пекло російської катівні.

Під час заходу авторка зазначила, що вона тривалий час жила у Криму, потім переїхала до Харкова. Працювала здебільшого над написанням жіночих романів, які легко знаходили читача. Але 2014 рік змінив життя України та її особисте. Людмила Охріменко зайнялася волонтерством, їздила в Донецьку та Луганську області, щоб розвозити допомогу цивільним і військовим. Письменниця каже, вторгнення російських військ на територію України та окупація Криму, в якому вона прожила 10 років, змусили її писати про війну.