Прибуття військового кортежу

Дата: 16.09.2022 16:30

Сьогодні, 16 вересня, Березнівщина зі скорботою зустрічає Захисника України Андрія Іванова з села Орлівка, який загинув у боях з московськими загарбниками у Донецькій області.

Прибуття кортежу з тілом загиблого Андрія очікується у Березному орієнтовно о 17.40 год. Проїзд буде по вулицях Андріївська, М.Буховича.

Прохання до жителів сіл Антонівка, Кам'янка, міста Березне, сіл Городище та Орлівка гідно зустріти Захисника.

Військове поховання відбудеться у суботу 17 вересня. Прощання розпочнеться о 11 год. у батьківському будинку за адресою: вул. Садова, 2 с.Орлівка.

Заупокійна служба за загиблим Захисником відбудеться у храмі Святого Христового Воскресіння села Орлівка. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Андрія Іванова, який віддав своє молоде життя за нашу свободу і незалежність.

Нехай рідна земля буде Андрію лебединим пухом, а пам'ять про справжнього сина України навіки залишиться у наших серцях.