Жителі Березнівщини можуть отримати фіндопомогу на землю та корів

Дата: 26.09.2022 09:57

Грошову підтримку від держави у цьому році можуть отримати агровиробники та жителі Березнівської міської територіальної громади, які займаються сільським господарством.

•  3100 грн на 1 га оброблювальної землі (до 372 000 грн);
  •  5300 грн на 1 корову (до 530 000 грн).

Для цього потрібно зареєструватися в державному агарному реєстрі за посиланням - https://www.dar.gov.ua/  та подати заявку на отримання коштів державного бюджету.

Умови отримання коштів:

• у власності та/або користуванні перебуває від 1 до 120 гектарів земель сільськогосподарського призначення;
  • мати у власності від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів), ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Для отримання інформації та практичної допомоги звертайтеся у відділ з питань соціально-економічного розвитку територій Березнівської міської ради (кабінет № 6 адміністративного приміщення Березнівської міської ради, за адресою: м. Березне, вул. Київська, 6 та за телефоном 096-571-72-75) або до департаменту агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації за телефонами: 097-185-83-28, 096-386-20-76, 067-928-89-71.