ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.09.2022 10:19

29 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 22 питання, зокрема:

1. Про готовність господарського комплексу Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років.

2. Про стан організації гарячого харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у 2022-2023 навчальному році.

3. Про схвалення Стратегії розвитку Бистрицького ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022 – 2027 роки.

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

5. Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

6. Про уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

7. Про надання дозволів на видалення зелених насаджень.

8. Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на баланс Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

9. Про передачу матеріальних цінностей відокремленому структурному підрозділу «Березнівський лісотехнічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування».

10. Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

11. Про утворення Березнівської міської субланки Рівненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.

12. Про присвоєння поштових адрес.

13. Про знаття статусу службового житла.

14. Про визначення місця почесного поховання військовослужбовців Збройних Сил України та інших складових сил оборони – жителів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, загиблих під час відсічі і стримування збройної агресії росії.

15. Про надання дозволу Роману АНДРОЩУКУ на вчинення правочину.

16. Про надання дозволу Ганні УДОД, Владиславу УДОДУ та Юрію УДОДУ на вчинення правочину.

17. Про надання дозволу Надії ГРУШЕВСЬКІЙ на вчинення правочину.

18. Про затвердження графіка вивезення побутових відходів по житловому фонду та вулицях міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області комунальним підприємством «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

19. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у сфері поводження з побутовими відходами.

20. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на жовтень 2022 року.

21. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва.

22. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Усього з початку 2022 року відбулося 32 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на яких розглянуто 264 питання.