Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики

Дата: 10.10.2022 15:25

Сьогодні, 10 жовтня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту першого пленарного засідання одинадцятої сесії міської ради (засідання проводилось в укритті).

На засіданні розглянуто 31 питання,  зокрема «Про звільнення у 2022-2023 навчальному році батьків учнів Березнівського ліцею № 3 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від батьківської плати 50 відсотків від вартості харчування одного учня на день», Про внесення змін у рішення Березнівської міської ради від 07 грудня 2021 року № 593 «Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Березнівської міської ради на 2022 рік», «Про внесення змін до переліків першого та другого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону, затверджених рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 №731», «Про початок розроблення проєкту Стратегії розвитку Березнівської міської територіальної громади до 2030 року», «Про передачу мереж вуличного освітлення та матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області з балансу Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Також розглянуто питання «Про затвердження Стратегії розвитку Бистрицького ліцею Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2022-2027 роки», «Про найменування нововідведеної вулиці у селі Бистричі Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області», «Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області», «Про затвердження Правил з благоустрою територій населених пунктів Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області» і ряд земельних питань.