Примусова праця: як розпізнати й уникнути

Дата: 12.10.2022 09:20

З початку повномасштабного вторгнення росії тисячі підприємств, у тому числі релоковані, вимушені працювати в нових умовах. Сотні тисяч співвітчизників покинули домівки та втратили роботу. Але економіка України має працювати - для підтримки армії та наближення нашої перемоги.

Державна служба України з питань праці пропонує консультаційний супровід працівників та роботодавців з питань трудового законодавства та безпеки праці у період воєнного стану. Фахова допомога надається й усім громадянам, у тому числі, внутрішньо переміщеним особам.

Для розширення консультаційної підтримки внутрішньо переміщених осіб та як не стати жертвою примусової праці Держпраці створено інформаційний портал https://pratsia.in.ua.