ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.10.2022 10:55

13 жовтня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 6 питань, зокрема:

1. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії з використанням природного газу комунальному підприємству «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

2. Про початок опалювального періоду 2022 – 2023 років.

3. Про розгляд заяви Віктора ОДАРЧУКА.

4. Про внесення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

5. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

6. Про визначення переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, які здійснюватимуться Березнівською міською радою Рівненського району Рівненської області без застосування процедур закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».

Усього з початку 2022 року відбулося 35 засідань виконавчого комітету Березнівської міської ради, на яких розглянуто 279 питань.