Про призначення та виплату житлових субсидій органами Пенсійного фонду України

Дата: 02.11.2022 10:54

На виконання Урядової постанови розпочата поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій і пільг від органів соціального захисту населення Пенсійному фонду України.

З 1 жовтня 2022 року Пенсійний фонд України забезпечує виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З 1 грудня 2022 року – ПФУ буде призначати і виплачувати   субсидії та пільги.

Пенсійним фондом України опрацьовується програмний продукт (Централізована технологія призначення житлових субсидій та пільг), який буде впроваджуватись в роботу шляхом тестування орієнтовно з 20 листопада 2022 року.

Органи Пенсійного фонду України будуть застосовувати принцип екстериторіальності при опрацюванні заяв про призначення житлових субсидій та пільг. Нова технологія передбачає опрацювання прийнятих заяв в порядку черговості їх надходження, незалежно від того, де було прийнято заяву та де проживає людина, яка звертається за призначенням субсидії.

Термін призначення субсидій та пільг залежить від якості прийнятих та просканованих документів.