У Березнівській територіальній громаді  попрощались із загиблим  26 річним захисником України Юрієм Фурсяком

Дата: 03.11.2022 15:55

Юрій Фурсяк загинув 26 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини у Донецькій області.

Військовий кортеж у скорботі та належній шанобі 2 листопада зустрічали навколішках в знак шани до загиблого захисника мешканці сіл Антонівка, Кам’янка, Кургани, міста Березне, села Городище.

Церемонія військового поховання відбулася 3 листопада у рідному селі захисника Городище. На прощання до його батьківського будинку прийшли рідні, друзі, знайомі, односельчани, бойові побратими, всі хто знав, любив, шанував Юрія.

Похоронна процесія молодої людини, яка віддала життя за Україну, в жалобі тягнулася від батьківської оселі сільськими вулицями до Свято-Трьох-Святительської церкви села Городище, де відбулася заупокійна служба за захисником. Квітами був вкритий його останній шлях.

Юрія поховали на місцевому сільському кладовищі в урочищі Вороновка. Біля могили відважного воїна під виконання присутніми Державного Гімну України пролунали залпи військового салюту на честь назавжди молодого 26-річного земляка.

Щирі співчуття рідним і близьким.

У цей важкий для України час схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять та слава Герою!