Знову на Березнівщині чорна звістка

Дата: 04.11.2022 14:21

Під час виконання бойового завдання поблизу села Опитне Донецької області  загинув наш земляк Олександр Микитюк з Березного, 1979 року народження.

Важко знайти слова втіхи та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто Олександра знав, любив і шанував.

Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.

Військове поховання захисника України Олександра Микитюка відбудеться у неділю 6 листопада. Прощання розпочнеться об 11.00 год. у будинку за адресою: вул. Наливайка, 49, м. Березне.

Процесія рухатиметься до Храму Різдва Пресвятої Богородиці, де відбудеться заупокійна служба за померлим захисником. Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лучка».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті загиблого захисника.

Про час прибуття військового кортежу буде повідомлено додатково.