Загиблого захисника проводили усім селом

Дата: 09.11.2022 09:00

08 листопада відбулося військове поховання загиблого захисника Віталія Дударчука з села Прислуч. Молодий лейтенат, 1990 року народження, командир гірсько-штурмового взводу загинув під час бойових дій у Донецькій області.

В останній земний шлях героя уже Небесного війська проводило все село – рідні, близькі, друзі, бойові побратими, усі хто знав Віталія. А хлопця знали як старшого сина у багатодітній сім’ї з п’яти дітей. Вчителі з місцевої школи запам’ятали його як здібного та розумного учня, який самотужки торував життєвий шлях. Недарма Віталій був у сім’ї за приклад для наслідування. Адже блискуче закінчив навчання у Острозькій академії, здобувши фах юриста. Перед повномасштабним вторгненням в Україну російської нечисті, молодий адвокат Віталій Дударчук успішно розпочав приватну адвокатську практику. Попереду було все життя. Саме такі цілеспрямовані, розумні та талановиті українці мали б будувати майбутнє України, натомість за наше майбутнє вони платять своїм життям.

Поховали Віталія Дударчука на місцевому кладовищі у селі Прислуч.

Нехай Віталію земля буде пухом, а пам'ять про героїчного сина України вічно зберігатиметься у наших серцях.