Прибуття військового кортежу

Дата: 11.11.2022 10:18

Сьогодні, 11 листопада 2022 року, Березнівщина зустрічає загиблого захисника Андрія Савчука з села Голубне, 1984 року народження.

Андрій загинув 03 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини у Донецькій області.

Прибуття військового кортежу очікується у Березному орієнтовно об 11.30 год. Проїзд містом буде вулицями Андріївська та Зірненська.

Церемонія військового поховання відбудеться сьогодні 11 листопада.

Прощання з покійним розпочнеться о 13.30 год. у будинку за адресою: вулиця Незалежності, 11, с.Голубне.

Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Троїцькій церкві села Голубне. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.