ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.11.2022 10:00

18 листопада 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 12 питань, зокрема:

1. Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівська стоматологічна поліклініка» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

2. Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівська центральна міська лікарня» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

3. Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2025 роки.

4. Про схвалення Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік.

5. Про тимчасову заборону використання святкової ілюмінації на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

6. Про присвоєння поштових адрес.

7. Про зняття з квартирного обліку.

8. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на грудень 2022 року.

9. Про надання дозволу Валентині ФЕДАС на вчинення правочину.

10. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Станіслава ДЕХТЯРА.

11. Про надання Тетяні КОВАЛЬЧУК та Софії КОВАЛЬЧУК статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

12. Про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування, КОВАЛЬЧУК Тетяною Сергіївною та КОВАЛЬЧУК Софією Сергіївною.

Усього з початку 2022 року відбулося 38 засідань виконавчого комітету Березнівської міської ради, на яких розглянуто 320 питань.