НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ ВСТАНОВЛЕНО ТИМЧАСОВУ ЗАБОРОНУ НА ВИКОРИСТАННЯ СВЯТКОВОЇ ІЛЮМІНАЦІЇ

Дата: 18.11.2022 10:40

Враховуючи запровадження на території України воєнного стану та з метою дотримання заходів безпеки, стабілізації енергосистеми та економного використання електричної енергії, виконавчим комітетом Березнівської міської ради 18 листопада цього року прийнято рішення № 313, яким на період дії воєнного стану встановлено заборону використання суб’єктами господарювання усіх форм власності та фізичними особами святкової ілюмінації на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Наша країна переживає зараз найтяжчі часи з дня своєї незалежності, тому звертаємося до усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою господарську діяльність на території міської ради, та жителів населених пунктів нашої громади з проханням з розумінням та відповідальність поставитися до даних обмежень.

Ми впевнені, що наступні Новорічно-Різдвяні свята обов’язково будуть супроводжуватися яскравою святковою ілюмінацією та феєрверками.