ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2022 10:17

23 листопада 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 10 питань, зокрема:

1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Березнівської міської територіальної громади.

2. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2022 рік.

4. Про роботу закладів фізичної культури та спорту, засновником яких є Березнівська міська рада Рівненського району Рівненської області.

5. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів влади вищого рівня, у Березнівській міській раді.

6. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

7. Про присвоєння поштової адреси.

8. Про надання дозволу Федору СТРІЛЬЦЮ на вчинення правочину.

9. Про надання Валерії ЧЕРЕВИЧНІЙ статусу дитини – сироти.

10. Про надання Дарині ПОСТОЄВІЙ, Руслану ПОСТОЄВУ, Софії ПОСТОЄВІЙ, Дмитру ПОСТОЄВУ статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усього з початку 2022 року відбулося 39 засідань виконавчого комітету Березнівської міської ради, на яких розглянуто 330 питань.