Відпустки. Ротація. Звільнення з військової служби під час воєнного стану

Дата: 24.11.2022 15:23

Однією з найбільш актуальних категорій правових питань для військовослужбовців та їх родин є питання відпусток, ротації та звільнення з військової служби під час воєнного стану

Право на відпустку
Під час служби українські військовослужбовці мають право на відпустку. Для того, щоб її отримати, вони повинні мати вагомі підстави — за сімейними обставинами або станом здоров’я. Загалом, враховуючи вимоги Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» під час дії воєнного стану, військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше ніж 2 доби в один кінець.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3g2wYjS