У місті Березне попрощались із загиблим Героєм Віктором Старовойтом

Дата: 29.11.2022 16:03

Ненависна війна, розв’язана росією, щодня забирає життя захисників та захисниць українського народу, в яких попереду мало б бути безліч планів і мрій, загалом – ціле життя.

29 листопада 2022 року Березнівщина востаннє проводжала нашого загиблого земляка з міста Березне Віктора Старовойта, 1974 року народження.

Віктор загинув 14 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини у Донецькій області.

На прощання до його батьківського будинку прийшли рідні, друзі, знайомі, багато березнівчан, усі хто знав Віктора. А запам’ятали його як надзвичайно вихованого та доброзичливого чоловіка, який без вагань прийняв рішення захищати Батьківщину від навали московської орди.

Похоронна процесія в жалобі тягнулася від батьківської оселі міськими вулицями, встеленими квітами до Свято-Миколаївського храму міста Березне, де відбулася заупокійна служба за захисником.

У храмі помолилися за упокій душі воїна, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.

Поховали Героя на місцевому кладовищі в урочищі «Лукавець» зі всіма почестями. Військові вручили рідним загиблого Державний Прапор. На честь славного воїна пролунали залпи військового салюту.

В глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-захисника. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль та горе.